Loading...

Satış Sözleşmesi

Satışa İlişkin Ön Bilgilendirme Belgesi ve Sözleşme Metni
Satıcı’ya İlişkin Bilgiler
Ünvanı: Ndeep Butik

Adresi: GMKP MAH. ATATÜRK CAD. SAKAOĞLU SOK. NO:1/3A, 59500 ÇERKEZKÖY/Tekirdağ

Tel. : +90 553 888 0 333

Faks : +90 553 888 0 333

Email : [email protected]

  • Tüketicimiz tüm talep ve şikâyetlerini yukarıda bilgileri açıklanan kuruma iletecektir.

Ürün Bilgileri:
47710-BELİRLİ BİR MALA TAHSİS EDİLMİŞ MAĞAZALARDA DİĞER DIŞ PERAKENDE SATIŞI(PALTO,KABAN,ANAROK,TAKIM ELBİSE,CEKET,PANTOLON,ŞORT(TEKSTİL KUMAŞINDAN VEYA ÖRÜ VE TİĞ İŞİ)

Mal/Ürün veya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme Şekli, aşağıda belirtildiği gibidir.

Satış Fiyatı (KDV dahil) :

Kargo Ücreti :

Ödeme Şekli ve Planı :

Teslimat Adresi :

Teslim Edilecek Kişi :

Fatura Adresi :

Ürün Teslimi
Sözleşme konusu ürün, kural olarak ve normal koşullarda yasal 30 günlük süreyi aşmamak şartı ile yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak TÜKETİCİ ’ye yani ALICI ’ya veya gösterdiği adresteki 3. kişi veya kuruluşa teslim edilir. Ürünün teslimi hususunda Ürün Bilgileri başlıklı maddede yazan kargo ücreti ALICI tarafından ödenir. Sözleşme konusu ürün, tüketiciden başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise ALICI, ürünün kendisine teslim edileceği 3. kişinin adı–soyadı/unvanı/adresi gibi bilgileri eksiksiz ve yazılı olarak SATICI ’ya bildirmek zorundadır.

Hüküm
Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik uyarınca Tüketici, belgeyi imzalamadıkça mesafeli satış sözleşmesi akdedilemez. İşbu 1 (bir) sayfadan ibaret belge, 13/04/2020 tarihinde SATICI tarafından düzenlenmiştir. Ben Tüketici/Alıcı olarak, İşbu 1 (bir) sayfadan ibaret Ön Bilgilendirme Belgesinde yazan tüm hususları okudum, anladım, kabul ettim ve tüm bu hususları onayladım, teyit ettim.

Adı- Soyadı:

E-mail:

Tarih:

İmza:

Ways to Eradicate Mac cleaner

How to Eliminate Advanced Mac Cleaner Out of The Mac? Many men and women have trouble with this app that’s installed on their computers. mac cleaner It might cause your computer. Here is the way you free your self from its clutches permanently and can remove it.